to forum alaxe, graftite oloi sto www.angelsofretribution.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Beta"""""""""""""""

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Beta""""""""""""""" Empty Beta"""""""""""""""

Δημοσίευση  Demis Δευ Αυγ 25, 2008 11:17 am

xthes eimun gia kapies wres ston nikita kai tha prospathisw na sas metaferw to ti eida paizontas BETA
H prwth entypwsh einai oti moiazei poly me to WOW.Me mia diafora ta grafika einai me perisooterh leptomereia.
Akoma kai se close up oi xaraktires exun poly kali leptomereia.O xeirismos tu xaraktira idios me tu WOW.
Oi kiniseis kai ta animation san to DAOC alla me poly kalh alithofanh kinish.
Eftia3a mia disciple of Khaine.Dystixws sta 31 lvl.(me ta 31 tus estelnan gia PVP kateythian)Efaga poly wra mexri na organwsw buffs ,atacks kai sigura afhsa polla apo e3w.
Polemhsa kati mobs agrioguruna kai kati casters.Edw to mono pu exw na pw htan oti to autoatack htan poly argo. Ase pu sigura den xtypusa swsta.(den xrishmopiusa swsta ta abilitys).
Oso gia ta abilitys kai buffs kai procs ginete ths putanas.Thelei poly psaksimo.
H ousia einai oti to game fenete poly kalo.Kati allo pu parathrhsa htan to agro leiturgei apo konta kai tis perissoteres fores ta xtypimata einai soft.Mono ama epitetheis tote se xtypane gera.
Epishs mpika se mia spilia gia kati mobs kai mefage to mayro skotadi.Poly skoteino.
H disciple eixe to path tou torture kai htan me 2 spathia,htan ntymenh me prasina kai mple kai se kanena mob den dyskoleytike.(ola sto lvl ths).Akoma kai o priest tu nikita etrwge ola ta mob alla pio arga.
Ayta pros to parwn den thimamai kai tpt alla.Isws mu erthun.
Prepei na pisume ton ninita na mas pei pio polla.

Dimitris

PS ayto pu trelane ton nikita pu
kathotan dipla mu htan oti sta liga mobs pu skotwsa mu epesan 2 prasina kai 1 mple item


tongue
Demis
Demis
Fresh Meat

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 68
Location : Athens
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Beta""""""""""""""" Empty Απ: Beta"""""""""""""""

Δημοσίευση  Akis Δευ Αυγ 25, 2008 11:52 am

Demis έγραψε:xthes eimun gia kapies wres ston nikita kai tha prospathisw na sas metaferw to ti eida paizontas BETA
H prwth entypwsh einai oti moiazei poly me to WOW.Me mia diafora ta grafika einai me perisooterh leptomereia.
Akoma kai se close up oi xaraktires exun poly kali leptomereia.O xeirismos tu xaraktira idios me tu WOW.
Oi kiniseis kai ta animation san to DAOC alla me poly kalh alithofanh kinish.
Eftia3a mia disciple of Khaine.Dystixws sta 31 lvl.(me ta 31 tus estelnan gia PVP kateythian)Efaga poly wra mexri na organwsw buffs ,atacks kai sigura afhsa polla apo e3w.
Polemhsa kati mobs agrioguruna kai kati casters.Edw to mono pu exw na pw htan oti to autoatack htan poly argo. Ase pu sigura den xtypusa swsta.(den xrishmopiusa swsta ta abilitys).
Oso gia ta abilitys kai buffs kai procs ginete ths putanas.Thelei poly psaksimo.
H ousia einai oti to game fenete poly kalo.Kati allo pu parathrhsa htan to agro leiturgei apo konta kai tis perissoteres fores ta xtypimata einai soft.Mono ama epitetheis tote se xtypane gera.
Epishs mpika se mia spilia gia kati mobs kai mefage to mayro skotadi.Poly skoteino.
H disciple eixe to path tou torture kai htan me 2 spathia,htan ntymenh me prasina kai mple kai se kanena mob den dyskoleytike.(ola sto lvl ths).Akoma kai o priest tu nikita etrwge ola ta mob alla pio arga.
Ayta pros to parwn den thimamai kai tpt alla.Isws mu erthun.
Prepei na pisume ton ninita na mas pei pio polla.

Dimitris

PS ayto pu trelane ton nikita pu
kathotan dipla mu htan oti sta liga mobs pu skotwsa mu epesan 2 prasina kai 1 mple item


tongue


erwthsh: h beta version htan h 3.3? giati sthn 3.3 exoun ftia3ei kapws to argo autoattack ( an kai o Dok giati na kanei autoattack kai na mhn use abilites pou xtizoun soul essence?)

kai oso gia ta drops, metra h empeiria Wink
Akis
Akis
Warder

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ηλικία : 53
Location : Thessaloniki
Registration date : 08/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Beta""""""""""""""" Empty Duno Aki

Δημοσίευση  Demis Δευ Αυγ 25, 2008 12:22 pm

Den koita3a version Aki,o nikitas tha mas pei.Me thn DoK den ekana katholu casting ,ithela na dw to malee.
A kati kalo pu eida : mporeis na exeis target to mob pu polemas kai mazi enan apo to group.Sto healing afto
simenei den xreiazesai na alazeis katholu stoxus.Xtypas to mob kai healareis taytoxrona Smile
Demis
Demis
Fresh Meat

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 68
Location : Athens
Registration date : 21/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης